Ambalajlı Nakliyat

thumb image

Şirketimiz bünyesinde evlerde var olan her çeşit eşyaların ambalajları özeldir.Deri koltuk takımları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılırken açık renk veya özel kumaşlı koltuk takımlarınız için farklı malzemelerle ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.

Diğer ev eşyaları da her eşyanın kendisine özel farklı ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Masa Sandalye takımları,Vitrin Gümüşlük Konsol tarzı Ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile ambalajlanarak olası zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup.bu malzemelerinizin eşyalara giydirilmesi şeklinde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır.

Eşyaların yeni eve transferi esnasında oluşabilecek hatalardan şirketimiz sorumlu olduğundan dolayı eşyalarınızn hasar görme olasılığını ambalajlı nakliyat sayesinde tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile güvenli bir şekilde ambalajlıyor ve bu şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın değerini biliyoruz, eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz.

İstanbul Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde.Güveniniz Bizim Mutluluğumuzdur.

Ambalajlı Taşıma 2Ambalajlı Taşıma 4Ambalajlı Taşıma