Fuar ve Stand Nakliyesi

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Hizmetlerimiz »  Fuar ve Stand Nakliyesi

Fuar ve Stand Nakliyesi

Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuar, kongre, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonları başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece “satış odaklı” kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını ele alarak, müşterilerinizle buluşturuyor. İşinizin bizlerin yaptığı ne derece paralel ilerlediğini biliyoruz, bu nedenle İstanbul Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat ile çalışmanızı yürekten tavsiye ediyoruz.

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat olarak olarak geniş araç filomuz, konusunda uzman çalışanlarımız ile tam istediğiniz gibi bir nakliye hizmeti alacağınızı siz değerli müşterilerimize taahhüt ediyoruz.

Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek, nakliyat işlemini sorunsuz ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilmek için canla başla çalışmaktadır. Konusunda uzman çalışanlarımız firmamızla iletişime geçtiğiniz ilk an çalışmaya başlar.

Taşınma personellerimiz eşyalarınızın getir-götür işlemleri esnasında zarar görmemesi için azami çaba sarfeder.

Fuar ve Stand Nakliyesi

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için katılacağınız fuarlarda, ürünlerinizi ve standlarınızı güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Fuar ve Stand Nakliyesi

Yılın belli dönemlerinde birçok sektörde, belli tarihlerde fuarlar düzenlenmektedir. Fuarlarda ürün ve hizmetlerin tanımı yapılır ve sadece bu amaçla hazırlanmış özel vitrin sistemleri ve tanıtım materyalleri kullanılmaktadır. Bu amaçla özenle hazırladığınız ürünlerinizi ve tanıtım materyallerinizi fuarın bulunduğu yere güvenli bir şekilde taşıyarak sizlere destek oluyoruz. Fuarda sergilenecek ürünlere bağlı olarak özel taşıma ekipmanları gerektiği durumlarda, araçlar içinde gerekli düzenlemeler yapılarak taşıma gerçekleştirilmektedir.

İstanbul şehir için fuar taşımaları ve şehirler arası fuar taşımaları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmanızın, fabrikanızın bulunduğu il, ilçe ve semt ile fuarın gerçekleceği il, ilçe ve semt arasındaki mesafe yani uzaklık, ürünlerinizin özel ekipmanla taşınmasının gerekli olması veya olmaması gibi nedenler taşınma maliyetlerine etki etmekte ve dolayısıyla fuar stand nakliye fiyatları da bu nedenle farklılık göstermektedir.

Bu nedenle yapılacak fuarın nerede olduğu, firmanızın hangi il ve semtte bağlı olduğuna bağlı olarak sizlere fşyat verebiliyoruz. Fuarın yapıldığı tarih ve zaman daha önceden belli olması nedeniyle, bu tarihi göz önünde bulundurarak, önceden bizi arayarak randevu olmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde belirtilen tarih ve zaman aralığında ürünlerinizi belirtilen fuar alanına rahatlıkla taşıyabiliriz. Fuar zamanlarında aşırı talep olması nedeniyle, önceden rezervasyon yapmanız sizlere hizmet vermemizi kolaylaştıracaktır. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


0532 545 55 59 SEO