Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Anadolu Yakası, Evden Eve Nakliyat »  Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Firmamız Kadıköy ve çevresindeki firma ve kişiler için Evden Eve Nakliyat hizmeti vermektedir. Kadıköy’de 19 Mayıs Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı Mahallesi, Merdivenköy Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayı Cedit Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi olmak üzere 21 mahalle bulunmaktadır. Firmamız Kadıköy’ün tüm semt ve bölgelerinde ev taşıma, evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Aynı şekilde Kadıköy’de bulunan firmalara büro, ofis, işyeri taşıma hizmetleri sunuyoruz. Eğer sizinde Kadıköy’de bir büronuz, ofisiniz, iş yeriniz varsa ve yakın zamanda taşınmayı düşünüyoruz, sizlere de hizmet verebiliriz. Ofis, Büro, İşyeri Nakliyat ve Taşıma Hizmetleri ile ilgili firmamızdan nakliyat teklifi almak isterseniz, lütfen iletişim bilgilerimizden bizi arayınız.

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  olarak, 1988 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bugüne kadar firmamız İstanbul içi Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri yanında, ofis, iş yeri, fabrika taşımacılığı alanında da farklı kişi ve firmalara nakliyat hizmetleri sunmuştur.

Eşyalarınızın ambalajlanması işlemleri çoğu zaman firmamız personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte zaman zaman eşyaların müşterilerimiz tarafından daha önce toplanmış olduğunu hatta mobilyalarının demonte vaziyete getirildiğini yani parçalara ayrıldığını görüyoruz. Firmamız taşınması öncesi eşyalarınızın ambalajlanması, mobilyalarının demonte edilmesi, beyaz eşya ve elektronik eşyalarınızın toparlanması ve tüm eşyalarınızın yeni evinizde tekrar monte edilmesi konusunda, tüm müşterilerine destek vermektedir.

Taşınma sırasında yaşanan problemlerden birisi de fazla gelen eşyalarınız veya sonradan almayı düşündüğünüz eşyalardır. Sağlamoğlu olarak eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız depolama öncesi uygun şekilde ambalajlanarak, koruma altına alınmaktadır. Eşyaların ambalajlanması tamamlandıktan sonra, eşyalarınızı firmamıza ait uygun depolarda muhafaza altına alıyoruz.

Ev yada Ofis eşyalarının bir kısmını yada tamamını depolarımızda bırakmak isteyen müşterilerimiz için, özel geliştirmiş olduğumuz depolama sistemimiz mevcuttur. Eşyalarınızı tamamen temiz ve güvenli bir ortamda sigortalı bir şekilde depolamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz ve dilediğiniz süre boyunca eşyalarınızın kalacağı depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edip eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti kapsamında, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilir ve daha sonra ihtiyacınız olduğunda geri alabilirsiniz. Arzu ederseniz, aynı şekilde nakliyat araçlarımıza yükleme yapılarak belirttiğiniz başka bir adrese götürülebilir veya belirttiğiniz başka bir kişiye teslim edilebilir. Eşya Depolama hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz müşteri temsilcilerimizi arayınız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Noktaları

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

 • Acıbadem Mahallesi,
 • Bostancı Mahallesi,
 • Caddebostan Mahallesi,
 • Caferağa Mahallesi,
 • Dumlupınar Mahallesi,
 • Eğitim Mahallesi,
 • Erenköy Mahallesi,
 • Fenerbahçe Mahallesi,
 • Feneryolu Mahallesi,
 • Fikirtepe Mahallesi,
 • Göztepe Mahallesi,
 • Hasanpaşa Mahallesi,
 • Koşuyolu Mahallesi,
 • Kozyatağı Mahallesi,
 • Merdivenköy Mahallesi,
 • Osmanağa Mahallesi,
 • Rasimpaşa Mahallesi,
 • Sahrayı Cedit Mahallesi,
 • Suadiye Mahallesi,
 • Zühtüpaşa Mahallesi

Eğer sizde Kadıköy’de ikamet ediyor veya Kadıköy’e taşınmayı düşünüyorsanız yada Kadıköy’de bir mahalleden başka bir mahalleye taşınacaksınız, eviniz, iş yeriniz, ofis veya büronuz ile ilgili nakliyat teklifi almak için bizi arayınız. Eviniz veya işyeriniz için en uygun nakliye teklifini vermeye çalışacağız, nakliyat teklifi verirken, evinizin, işyeriniz m2 si, 2+1, 3+1 olması, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı vb. bilgileri alarak size bir fiyat teklifini telefonda verebileceğimiz gibi, zaman zaman fiyat teklifi vermeden önceden evinize ve iş yerinize gelerek, keşif yapmayı ve buna göre nakliyat teklifi vermeyi tercih edebiliriz. Amacımız sizlere en uygun şartlarda hizmet sunmaktır.


One thought on “Kadıköy Evden Eve Nakliyat”

 1. Kadıköy’de bulunan 3+1 evimizi, Bakırköy’e Osman bey ve arkadaşları taşıdılar. Sabah erken saatlerde işlerinin başında idiler. Tüm eşyalarımızı düzgün bir şekilde ambalajladılar. Biz hiçbir şeye karışmadık diyebiliriz. Beyaz eşyalarımızı demonte ettiler, mobilyalarımızı da aynı şekilde. Öğleden sonra bakırköy’deki yeni evimize gittik, tüm eşyalarımızı eski evimizdeki gibi, yeni evimize monte ettiler. Ufak tefek taşınmada olabilecek sorunlar haricinde, ciddi bir sorun yaşamadık. İşinin ehli bir firma, teşekkür ederiz.

  Özlem Yılmaz

Comments are closed.

0532 545 55 59 SEO