Büro, Ofis, İşyeri Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Hizmetlerimiz »  Büro, Ofis, İşyeri Nakliyat

Büro, Ofis, İşyeri Nakliyat

Günümüzde artık bireyler iş yapabilmek için uygun ortam seçer ve iş yerlerini açarlar buna da büro yada ofis denir.Yılların verdiği tecrübe ve yanında getirdiği kalite ile ofis taşıma işlemini kolayca gerçekleştiriyoruz. Sağlamoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat,ev taşımacılığı ve depolama gibi bir çok sektörde ün salmış ve yıllarca aranan hatta tereddütsüz tercih edilen firmalar arasında yer alır. Biz bu sektörde de yani büro taşımacılığında da layıkıyla yerine getirmekteyiz. Bizimle iletişime geçtikten sonra büronuza, ofisinize veya iş yerinize ücretsiz eksperi göndermekteyiz. Gerekli detaylar konuşulup, sizinde istekleriniz doğrultusunda ekspertizlerimiz bir fiyat belirler ve siz fiyatı kabul ettiğiniz zaman eşyalarınız listelenir, sigortalanır ve kararlaştırılan günde taşıma işleminizi gerçekleştirilir.

Büro, ofis, iş yeri nakliyesi

İstanbul şehir içi ve şehirler arası büro, ofis, iş yeri nakliyat talepleriniz için bizi arayınız.

Sağlamoğlu Nakliyat olarak İstanbul şehir içi ve İstanbul’dan diğer illere ve diğer illerden İstanbul’a yapılacak taşımalarda sizlere destek olabiliriz. Şehir içi taşımalarda ve şehirler arası taşımalarda iki iş yeri arasındaki mesafe, iş yerinin bulunduğu konum, binan içi yük asansörü olup olmaması, binaya asansörlü taşıma sisteminin kurulup kurulmaması, hamaliye masrafları gibi, fiyatlara etki eden bir çok unsur bulunmaktadır. İstanbul’da bir semtten diğer semtte yapılacak büro, ofis veya iş yeri taşımalarında sizlere tahmini bir nakliyat teklifi verebileceğimiz gibi, duruma göre yerinde ekspertiz yaparak sizlere daha sağlıklı bir nakliyat teklifi sunabiliriz.

İşyeri taşımalarında masaların, bilgisayar sistemlerinin demonte hale getirilmesi, taşınacak eşya ve ekipmanların taşınması ve hasar görmemesi için özel ekipman veya uzman gerektiği durumlarda, bu tür harcamalar maliyetleri etkileyebilmektedir. Aynı şekilde iş yerinde bulunan eşyalarınız büyüklüğü, makina vb. yüksek ağırlığı bulunan ekipmanlarınızın taşınması özel araçlar teminini gerektirebilmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar küçük, orta ve büyük ölçekli birçok işyerinin taşımasını gerçekleştiren firmamız elde ettiği bilgi ve birikimlerle sizlerinde yanında olmaktan gurur duyacaktır. İster İstanbul şehir içi olsun isterse şehirler arası iş yeri nakliyesi olsun, eşya ve ekipmanlarınız veya makina parkurunuz gerekli ekipman ve araçlar ile yeni işyerinize taşınacaktır. İş yeri taşımalarında , tüm ekipmanlar ve makinalar muhtemel risklere karşı sigorta ettirilmekte ve sigortalı nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.


0532 545 55 59 SEO Hizmeti