Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Hizmetlerimiz »  Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul içinde ve İstanbul çıkışlı olarak şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsedik. Bizler için en değerli reklam müşterilerimizin tavsiyeleri ve olumlu geri dönüşleri oldu. Amacımız gelişen teknolojiye ayak uydurarak, size en uygun ve en ekonomik nakliye hizmetini sunmaktır.

Taşınma işlemleriniz uzman ekip ve profesyonel hizmet ile tamamlanır. İlk olarak ekspertiz gönderimi yapılır, daha sonra eşya ve mesafe tespiti yapılarak talepleriniz doğrultusunda en uygun teklif hazırlanır. Hazırlanan teklif aynı zamanda bir taşınma raporu niteliği de taşımaktadır. Daha sonra bu rapor doğrultusunda ambalajlama&paketleme işlemlerine başlanır. Bir sonraki adımda eşyalar araca yüklenir ve nakliye işlemi başlar. Daha sonra eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlilik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir.

Eşyalarınız özenle toplanıyor

Eşyalarınızı özenle ve dikkatli bir şekilde ambalajlıyor ve sigortalı taşıma yapıyoruz.

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat olarak eşyalarınızı dikkatle ve özenli bir şekilde ambalajlayarak, çizilme ve kırılma risklerine karşı güvence altına alıyoruz. Ayrıca yaptırğımız evden eve nakliyat sigorta poliçesi ile, eşyalarınızı sigortalattırarak, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. İstanbul şehir içi tüm ilçe ve semtlerde taşıma hizmeti sunuyoruz. Büro, Ofis, İşyeri, Evden Eve Nakliyat hizmeti kapsamında bugüne kadar firmamız birçok taşıma gerçekleştirmiştir. Ayrıca müşterilerimizden gelen talepler doğrutusunda, İstanbul’dan Türkiye’nin diğer il ve ilçelerine gerçekleştirdiğimiz ev, büro, işyeri nakliyesi olmaktadır. Aynı şekilde diğer illerden İstanbul’a gerçekleştirilecek evden eve nakliyat, büro, iş yeri, ofis taşımaları için firmamız hizmet sunmaktadır.

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat

Farklı boyutlarda araçlar ile taşıma yapıyoruz.

Eşyalarınızın büyüklüğüne göre, farklı boyutlardaki araçlarımız ile eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınıyor.

Eşyalarınızın büyüklüğü baz alınarak, farklı boyutlardaki nakliye araçlarımız ile eşyalarınız taşınmaktadır. Evinizin 1+1, 2+1, 3+1 yada dubleks daire olmasına bağlı olarak, ev içerisindeki eşyalarınızın az veya çok olması farklılık gösterecebileceğinden, taşıma öncesi bir keşif yapılarak, hangi büyüklükte araç gerekeceği konusunda ön inceleme yapılmaktadır. Evinizin büyüklüğü, iki ev arasında bulunan mesafe, yani nereden nereye taşınacağınız, bulunduğunuz evde asansör olup olmaması veya binanın dış sistemine kurulacak asansörlü taşıma sistemleri ile taşıma yapılması gerekliliği gibi konular, fiyatlandırma aşamasında evden eve nakliyat fiyatlarına etki etmektedir.

Şehiriçi ve Şehirler arası evden eve nakliyat, ev, iş yeri, ofis, büro nakliyat ihtiyaçlarınız için bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Yapılacak ön görüşmede veya gerekli olduğu durumlarda eşyalarınız göründükten sonra ve 2 mesafe arası hesaplandıktan sonra, sizlere en uygun fiyat teklifi verilecektir.


0532 545 55 59 SEO Hizmeti