Antika Eşya Nakliyesi

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Hizmetlerimiz »  Antika Eşya Nakliyesi

Antika Eşya Nakliyesi

Sanat eseri taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve deneyim sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında kusursuz yapma gayretindeyiz.

Geniş acenta ağımız ile dünyanın her yerinden Türkiye’ye, Türkiye´den de dünyanın her yerine deneyiminden ve kalitesinden emin olduğumuz firmalar aracılığıyla sanat eseri taşımacılığı yapmaktayız.

Sağlamoğlu Nakliyat mali değeri yüksek Antika ürünlerinizi taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır.

Antika ürünlerin taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda personelimiz eğitim almış durumdadır.

Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir.

Sanat Eseri ve Antika Eşya Taşımacı

Maddi ve manevı değeri olan sanat eseleri ve antika eşyalar, özel taşıma ve güvenlik önlemleri gerektirmektedir.

Antika Eşya Nakliyesi

Sanat eserleri ve antika eşyalar, eşyaların tabiyeleri gereği ve maddi ve manevi değerlerinin yüksek olması nedeniyle, özel taşıma ve güvenlik önlemleri gerektiren taşımalardır. Sanat eserlerinin ve antika eşyalarının taşınması öncesinde sigorta poliçeleri ile güvence altına alınmaktadır. Ayrıca eşyanın tabiyeti gereği, özel ekipmanlar ve araçlar ile taşınması gerektiği gibi, bir uzman görüşü de alınması gerekebilir. Bu nedenle taşıma yapacak eşyaya bağlı olarak, nakliyat fiyatları da farklılık gösterecektir.

Sanat Eserlerinin ve antika eşyaların şehir içi ve şehirler arası taşınması sırasında, taşıma yapılacak yerde veya eşyanın taşınacağı yerde asansörlü taşıma sistemleri kurulması gerekebilir. Asansörlü taşıma sistemleri, binaların ön taraflarına veya arka taraflarına kurulabilmektedir. Binanın yüksekliğine bağlı olarak asansörlü sistemlerden, taşınma sırasında yararlanılabilir. Asansörlü sistemler ile eşyanın zarar görmesini minimize etmek ve zarar görmesini engellemek amaçlanmaktadır. Bu sayede sanat eserleriniz ve antika eşyalarınız güvenle taşınabilir.

İstanbul şehir içi veya şehirler arası taşımalarda, sanat eseri veya antika eşya vb. eşyalarınızın taşınması talepleriniz için bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Eşyanın taşınacağı yerde, ekiplerimiz yerinde ekspertiz hizmeti yaparak, taşınma için gerekli şartlar için ön inceleme yapacaktır. Gerekli şartların sağlanması mümkünse, sigortalı olarak eserleriniz gerekli olduğu durumlarda özel güvenlik önlemleri alınarak, istenilen yere taşınacaktır. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.


0532 545 55 59 SEO