Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Evden Eve Nakliyat, Hizmetlerimiz »  Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü taşıma, büyük ustalık, ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada can ve mal kaybına sebebiyet verebilen ciddi bir hizmet türü olmakla beraber bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı ve profesyonel ekipman ve araçlarla çalışmalıdır.

Oturduğunuz veya taşınacağınız dairenin kaçıncı kat olduğu önemli değil, ister yüksek ister giriş kat olsun, asansörlü nakliyat hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

25. kata, vinçli, asansörlü, sözleşmeli taşıma

Eşya taşımanın zor olduğu, dar ve yüksek katlı binalarda asansörlü taşıma yaparak eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyoruz.

Normal taşıma şartlarında hasar görmesi muhtemel, buzdolaplarınız, çamaşır makineleriniz, bulaşık makineleriniz, ankastre gruplarınız vb. hassas tüm eşyalarınız asansörlü taşıma sistemi ile taşınarak hasar görme olasılığı azaltılmaktadır.

Asansörlü Taşıma

Daha önce asansörlü taşıma yaptırmadıysanız ve nasıl taşıma yapıldığını merak ediyorsanız, asansörlü taşıma videomuzu seyrederek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Uzun yıllardır evden eve nakliyat firmasında faaliyette bulunan firmamız bugüne kadar birçok kez farklı semt ve ilçelerde asansörlü taşıma yapmıştır.

Eşyalarınızı en yüksek katlardan bile, güvenle, asansörle taşıyoruz. Ayrıca birçok binada bina içi asansör kullanımı sınırlı veya asansörle taşımaya izin verilmemektedir. Ayrıca merdiven veya bina içi asansör kullanılarak yapılan evden eve nakliyat hizmetlerinde, zaman zaman eşyaların kısmen zarar görmesi olasılığı söz konusudur. Asansörlü taşımacılık bu gibi risklerin minimize edilmesi anlamında, faydalı ve çok kullanışlı bir sistemdir. Sağlamoğlu evden eve nakliyat olarak, ihtiyaç halinde asansörlü taşıma yapılarak eşyalarınız güvenli bir şekilde evinize ve ofisinize taşınmaktadır.

Asansörlü taşıma fiyatları, taşımacı gerçekleştirilecek ev eşyasının çıkarılacağı kata göre değişiklik göstermektedir. Yüksek katlara çıktıkça asansörlü taşıma fiyatları artış gösterebilir. 20 metrelik, 30 metrelik, 40 metrelik asansörlü taşıma araçlarımız mevcuttur. Binanın durumuna göre, bazen tek tarafa veya çift tarafa asansör sistemi kurulması gerekebilir. Eşyalarınızı asansörlü taşıma teknikleri kullanarak, en güvenilir şekilde taşımak için çalışıyoruz.

Taşınma sürecinin son aşamasına kadar, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyarak ayrıca güvence altına alıyoruz. 25. katta asansörlü taşıma hizmeti sunan firmamız, gerek istanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmeti, gerek se istanbul’dan diğer illere veya diğer illerden istanbul’a gerçekleştirilecek şehirler arası evden eve nakliyat ve asansörlü taşımalarında sizlerinde yanında olmaktan mutluluk duyacaktır. Asansörlü Taşıma ve Evden Eve Nakliyat hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyiniz.


0532 545 55 59 SEO