Piyano Nakliyesi

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat  » Hizmetlerimiz »  Piyano Nakliyesi

Piyano Nakliyesi

Piyano taşıma aşamasında kullandığımız araçlar, konusunda deneyimli Sağlamoğlu Nakliyat Evden Eve Nakliyat’ın profesyonel kadrosu bu noktada devreye girer ve sadece piyano taşımacılığı için kullanılan özel ekipmanlarla ürünün hassasiyetinin bilincinde olarak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Ücretsiz sigortalama hizmetiyle sanatsal eşyalarınız güvence altına alınır. Piyano gibi kıymetli bir eşyanın taşınmasında gerekli araç temin edilerek eksperlerimiz tarafından sunulan rapor doğrultusunda taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Piyano Nakliyesi

Piyano ve benzeri aletleriniz hassastır ve taşınması için özel ekipman ve araçlar gerekir.

Piyano Nakliyesi

İstanbul şehir içi piyano taşımalarında ve İstanbul’dan farklı illere veya farklı illerden İstanbul’a yapılacak piyano taşımalarında, bu taşımaya uygun araçlarımız ile sigortalı olarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşıma yapılacak iki il arasındaki veya iki ilçe arasındaki mesafe, taşıma yapılacak binada kurulacak özel asansörlü taşıma sistemleri vb. gibi kriteler, piyano nakliye maliyetlerini ve buna bağlı olarak piyano nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Parça eşya taşıma kapsamında sadece piyanonuz istediğiniz yere taşınabileceği gibi, evinizde bulunan eşyalarınız ile birlikte, uygun taşıma ortamı hazırlanarak, piyano taşıması yapılabilir.

Piyano Nakliyesi

Piyano Nakliyesi

Hassas taşıma gerektiren piyanonuz özel olarak ambalajlanmakta ve hassaslığı göz önünde bulundurularak taşınmaktadır.

Özel ders verenler firma ve kişilerde veya müzik evlerinde zaman zaman iş yeri eşyalarınız ile birlikte, piyano taşımaları talep edilmekte olup, zarar görmesi ihtimalleri göz önünde bulundurularak, piyano araç içinde özel bir alana konulabileceği gibi, gerekli görüldüğü durumlarda ikinci bir araç içinde de taşınabilir. İşyeri taşımalarında uzman olan Sağlamoğlu Nakliyat, piyano gibi hassas taşıma gerektiren müzik aletleri için özel ekipmanlar ve ambalajlama teknikleri kullanabilir veya bu amaçla ilgili uzmanlardan görüş alabilir. Tüm hassas eşyalarınız sigorta poliçeleri kapsamında güvence altına alınmakta ve güvenli bir şekilde şehir içi ve şehirler arası taşınmaktadır.

Sağlamoğlu Nakliyat, özel günlerde ve gösterim zamanlarında, gösterim yapılacak yerlere veya konser yerlerine taşınacak piyano taşımalarında da aynı şekilde yanınızdadır. Konser tarihi öncesi firmamıza haber verdiğiniz takdirde, belirtilen tarih ve saatte personellerimiz ile gelerek, piyanonuz konser alanına taşınacak ve aynı şekilde konser sonrası aynı şekilde evinize veya işyerinize taşınacaktır. Özel piyano taşıma talepleriniz için bizi arayarak ön bilgi alabilirsiniz.


0532 545 55 59 SEO