Hakkımızda

thumb image

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat, 1988 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul içi Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri yanında, ofis, işyeri, fabrika taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır.

Evinize ve işyerinize göre farklı boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır. Taşıması yapılacak yerin ve içindeki eşyaların niteliğine göre normal evden eve taşıma, asansörlü evden eve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca taşıma öncesi keşif yapılarak tahmini fiyat teklifi sunulmaktadır. Aynı şekilde iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, keşif yapılmadan, evinizin 2+1 yada 3+1 olması veya işyerinizin m2 esas alınarak , eviniz veya işyeriniz için tahmini bir fiyat teklifi almanız mümkündür.

 

Eşya Depolama

Eğer fazla eşyalarınız var ise, eşya depolama hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Eşya Depolama hizmetimiz kapsamında, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza etmeniz mümkündür. Eşyalarınızı istediğiniz zaman kontrol edebilir, başka bir adrese veya kişiye teslimini isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın büyüklüğüne ve kapladığı alana uygun nakliye araçlarımızla istediğiniz adrese teslim edebiliriz.

Telefon Numaramız : 444 42 59

GSM Numaramız : 0532 545 55 59

Bir cevap yazın