Hakkımızda

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat, 1988 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul içi Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri yanında, ofis, işyeri, fabrika taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır.

Evinize ve işyerinize göre farklı boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır. Taşıması yapılacak yerin ve içindeki eşyaların niteliğine göre normal evden eve taşıma, asansörlü evden eve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca taşıma öncesi keşif yapılarak tahmini fiyat teklifi sunulmaktadır. Aynı şekilde iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, keşif yapılmadan, evinizin 2+1 yada 3+1 olması veya işyerinizin m2 esas alınarak , eviniz veya işyeriniz için tahmini bir fiyat teklifi almanız mümkündür.

Evden Eve Nakliyat

Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul içinde ve İstanbul çıkışlı olarak şehirler arası evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsedik. Bizler için en değerli reklam müşterilerimizin tavsiyeleri ve olumlu geri dönüşleri oldu. Amacımız gelişen teknolojiye ayak uydurarak, size en uygun ve en ekonomik nakliye hizmetini sunmaktır.

Taşınma işlemleriniz uzman ekip ve profesyonel hizmet ile tamamlanır. İlk olarak ekspertiz gönderimi yapılır, daha sonra eşya ve mesafe tespiti yapılarak talepleriniz doğrultusunda en uygun teklif hazırlanır. Hazırlanan teklif aynı zamanda bir taşınma raporu niteliği de taşımaktadır. Daha sonra bu rapor doğrultusunda ambalajlama&paketleme işlemlerine başlanır. Bir sonraki adımda eşyalar araca yüklenir ve nakliye işlemi başlar. Daha sonra eşyalarınız yerlerine yerleştirilir. Yeni adresine ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titizlilik ve dikkatle ambalajlarından çıkartılarak sizin göstereceğiniz yerlere uygun olarak yerleştirilir.

Büro, Ofis, İş yeri Nakliyesi

Günümüzde artık bireyler iş yapabilmek için uygun ortam seçer ve iş yerlerini açarlar buna da büro yada ofis denir.Yılların verdiği tecrübe ve yanında getirdiği kalite ile ofis taşıma işlemini kolayca gerçekleştiriyoruz. Sağlamoğlu Nakliyat olarak evden eve nakliyat,ev taşımacılığı ve depolama gibi bir çok sektörde ün salmış ve yıllarca aranan hatta tereddütsüz tercih edilen firmalar arasında yer alır. Biz bu sektörde de yani büro taşımacılığında da layıkıyla yerine getirmekteyiz. Bizimle iletişime geçtikten sonra büronuza, ofisinize veya iş yerinize ücretsiz eksperi göndermekteyiz. Gerekli detaylar konuşulup, sizinde istekleriniz doğrultusunda ekspertizlerimiz bir fiyat belirler ve siz fiyatı kabul ettiğiniz zaman eşyalarınız listelenir, sigortalanır ve kararlaştırılan günde taşıma işleminizi gerçekleştirilir.

İstanbul Şehir içi Nakliyat

İstanbul şehrinin en iyi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermeni gururunu yaşıyoruz. İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde yapılan nakliyat faaliyetleri, yüksek kalite ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her vakit müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Sağlamoğlu Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır.

Taşıma esnasında eşyaların zarar görmemesi, hızlı bir şekilde taşıma işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafından değer verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylelikle sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Eşyalar sigortalanarak, rastgele bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi mevzu bahis olmaktadır. Şehirler arası nakliyat hizmetleri, profesyonel ekip ve çağdaş araçlarla gerçekleştirilmektedir.

Şehirler arası Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrube işidir. Sağlamoğlu Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek Profesyonel hizmet sunar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekletirdik.

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Sağlamoğlu nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü taşıma, büyük ustalık, ciddiyet ve titiz bir çalışma gerektiren hatayı asla kabul etmeyen hatada can ve mal kaybına sebebiyet verebilen ciddi bir hizmet türü olmakla beraber bu hizmeti veren firmalar kesinlikle işinin uzmanı ve profesyonel ekipman ve araçlarla çalışmalıdır.

Oturduğunuz veya taşınacağınız dairenin kaçıncı kat olduğu önemli değil, ister yüksek ister giriş kat olsun, asansörlü nakliyat hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı güvenle taşıyabiliriz.

Ambalajlı Güvenli Taşıma

Şirketimiz bünyesinde evlerde var olan her çeşit eşyaların ambalajları özeldir.Deri koltuk takımları için farklı ambalaj malzemeleri kullanılırken açık renk veya özel kumaşlı koltuk takımlarınız için farklı malzemelerle ambalajlanarak koruma altına alınmaktadır.

Diğer ev eşyalarıda her eşyanın kendisine özel farklı ambalaj malzemeri ile ambalajlanmaktadırlar.Masa Sandalye takımları,Vitrin Güşlük Konsul tarzı Ahşap çoğunluklu eşyalarınız yine çift kat köşe korumalı özel malzemeler ile ambalajlanarak olası zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır.

Yatak baza ve beyaz eşyalar gibi tek bütün eşyalarınızın ambalajları ebatlarına uygun ölçülerde olup.bu malzemelerinizin eşyalara giydirilmesi şeklinde ve üzerine ikinci kat olarak sanayi tipi folyolarla dış yüzey kaplamaları yapılmaktadır.

Eşyaların yeni eve transferi esnasında oluşabilecek hatalardan şirketimiz sorumlu olduğundan dolayı eşyalarınızn hasar görme olasılığını ambalajlı nakliyat sayesinde tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Ambalajlanması gereken ev eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile güvenli bir şekilde ambalajlıyor ve bu şekilde taşıyoruz. Eşyalarınızın değerini biliyoruz, eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz.

İstanbul Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınız Emin Ellerde. Güveniniz Bizim Mutluluğumuzdur.

Bir cevap yazın